طوفان نرم


وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :

یکی از بزرگترین و مهمترین وظایفی که برادران دینی و مسلمان برعهده یکدیگر دارند این است که نقاط ضعف و مشکلات یکدیگر را به هم گوش زد کنند تا آن مشکل و منکر برطرف و صفات حسنه و نیک جایگزین آن شود.

اهمیت  این مسئله تا جایی است که مقام معظم رهبری امام خامنه ای (حفظه الله) در دیداری با دانشجویان فرمودند: "این روحیه مطالبه گری و انگیزه برای خواستن و فکر کردن و پیشنهاد دادن و انتقاد کردن مطلوب است." (1/5/1393)

 پس مطالبه _یعنی امر به معروف و نهی از منکر مسئولان_ نه تنها بد نیست بلکه مطلوب و مورد پسند بزرگان دینی ما می باشد و مسئولین هم باید با جان و دل پذیرای انتقادات ما جوانان باشند.

بزرگترین مسئله ای که در حال حاضر بسیار مورد اهمیت است، جنگ افزارهای اینترنتی نظیر تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ و... است که مانند یک میدان جنگ نابرابر و یک طرفه همه ملت را به خود مشغول کرده است. سازندگان، طراحان، برنامه ریزان و مدیران آن، هنگام طراحی، برنامه ریزی و کنترل این بدافزارهای ضداجتماعی، بعضا با لباس های نظامی در جلسات حاضر می شوند و به دید یک فضای جنگی به آن نگاه می کنند. چرا که آنان نتوانسته اند در میدان حقیقی جوانان غیور و شجاع ما را شکست بدهند و ارزش های ضد دینی خود را به ملت القا کنند. لذا با زیرکی و حیله و نیرنگ، جوانان ما را به زمین طراحی شده خود برده و در محیطی به ظاهر جذاب و سرگرم کننده، اعتقادات و اخلاقیات فاسد و ضد دینی را، آرام آرام به آنها تزریق می نمایند.

یکی از فضاهایی که در حال حاضر همه اقشار کشور و حتی مسئولین، را به خود مشغول داشته است و آمار استفاده کنندگان آن به بیش از 20 میلیون می رسد، جنگ افزار جاسوسی-صهیونیستی تلگرام است. مدیر سایت تلگرام، پاول دروف روس تبار، ساکن آمریکا، شخصی ضد دین، ضد پیامبران الهی و ضد خدا است. حامی مالی تلگرام نیز شرکت قلعه دیجیتال است، که در راس آن فردی به نام مایکل میری لاشویلی قرار دارد. وی تاثیرگذارترین عضو wjc کنگره جهانی یهود بوده و از حامیان تجهیز ارتش صهیونیستی، به آخرین سلاح های روز دنیا و افزایش بودجه نظامی این رژیم می باشد و در حال حاضر ساکن تل آویو است. مایکل میری لاشویلی کسی است که بنیامین نتانیاهو در مورد او می گوید: "آقای لاشویلی از برادر به من نزدیکتر است".

آیا میلیون ها ایرانی که در این جنگ افزارهای صهیونیستی شبانه روز فعالیت می کنند، کلام گهربار حضرت امام خمینی (رحمه الله) را فراموش کرده اند که فرمودند: "مصونیت بخشیدن به نظامیان آمریکایی و بستگان آنها، خرد کردن حیثیت کشور و بر باد دادن استقلال قضایی و مسلط ساختن غارتگران آمریکایی و صهیونیسم بر کلیه شئون نظامی، سیاسی و فرهنگی، و خیانت به اسلام و انقلاب است. (صحیفه امام (ره) جلد 2، ص 484)

آیا وقتی کاربران این نرم افزار، هنگام نصب این برنامه، اجازه فیلم گرفتن و ضبط کردن و سایر امکانات را به سرور اصلی آن می دهند، فکر نمی کنند که این امکانات برای جاسوسی از کشور و مسلط شدن بر اوضاع و احوال سیاسی و فرهنگی کشور است؟

آیا می دانید که با منتشر کردن عکس ها و فیلم های شخصی و خصوصی کاربران، و انجام صحبت ها و فعالیت های به ظاهر ساده و روزمره در این شبکه های ضد اجتماعی، امنیت جامعه به خطر می افتد؟ چرا که دشمن با تحلیل و داده کاوی این اطلاعات به ظاهر ساده، یک مهندسی اجتماعی از جامعه هدف خود به دست می آورد و بدین ترتیب راهی برای اجرای پروژه نفوذ می یابد...

آیا این ها همگی آفت برای انقلاب نیست؟ آیا این ها ضربه به امنیت کشور نیست؟

چه کسی باید جلوی این فاجعه عظیم را بگیرد؟ آیا کسی هست که این را به متولیان امر گزارش دهد؟ آیا مسئولین واقعا از آثار مخرب و خطرناک این جنگ افزارهای اینترنتی، آگاه نیستند؟ واقعا نمی دانند که این فحشاخانه های همیشه همراه، چه ضربه مهلکی را به فرهنگ اسلامی و امنیت ملی کشور وارد می کند؟؟ آیا مسئولان محترم قوه قضائیه! از آمارهای طلاق و جرم و جنایت در این چند سال اخیر، که به واسطه استفاده از این نرم افزارهای ضداجتماعی، افزایش یافته خبر ندارند؟؟

مگر اعضای حقوقی شورای عالی فضای مجازی، اعم از رئیس جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس قوه قضاییه! آگاهی به ماده502  قانون مجازات اسلامی ندارند؟؟؟ آیا در این قانون قید نشده است که "هر کس به نفع یک دولت بیگانه، مرتکب یکی از جرایم جاسوسی شود به نحوی که به امنیت ملی صدمه بزند به یک تا پنج سال حبس محکوم خواهد شد..."؟؟؟

مسئولین قوه مجریه!!! اگر آگاهی به قانون دارید پس به خوبی می دانید که اول کسانی که باید محکوم به حکم ماده قانونی شوند خود شما هستید! زیرا با فیلتر نکردن این جاسوسکده های همیشه همراه و عدم راه اندازی صحیح شبکه ملی اطلاعات، باعث وارد آمدن ضربه های امنیتی و فرهنگی به کشور هستید! و اگر هم آگاهی ندارید که... وای بر ما...

به هر حال وظیفه بنده و امثال بنده آنست که به عنوان برادران دینی این مسائل را از شما مسئولین مطالبه نماییم و مردم را نسبت به خطرات این شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی و کم کاری های مسئولین آگاه نماییم...

تم والحمدلله

احمد بهبهانی؛ فعال فضای مجازی
نوشته شده توسط : احمد بهبهانی

بسمه تعالی

(( وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ )) سوره مبارکه الحج آیه شریفه 40

براستی یاری رساندن به دین الهی، توفیقی خاص و هدایتی مستمر در این مسیر را از سوی حضرت حق را لازم می نماید. و این خود ملزوماتی را چه برای شخص و چه برای ابزار، روش و اهداف در این راه بدنبال می آورد.

شخص در طی طریق یاری و مدد رسانی به دین خدا باید بصیرت و شجاعت در عمل را در کنار هوشیاری دائمی قرار داده و مصلحت را منحصر به انجام مخلصانه تکلیف دانسته و از سرزنش هیچ ملامتگری نترسیده و چنان که  می باید در این راه اهل صمود و مقاومت باشد.عنصر دشمن شناسی شرط لازم جهت ورود به این مهم است و آنچه که مجاهد فی سبیل الله باید بدان اهتمام ورزد شناخت و شناساندن دشمن و حربه های آن به عوام و خواص است.

در این میان یاری دین الهی به مبارزه با دشمنان آن نیز منجر می شود و دخول به چنین مواجهه ای قطعاً نیاز به تبیین صحیح از جنگ و شیوه جنگیدن خواهد داشت و این خود باب جدیدی را در عرصه مجاهدت در راه حق و حقیقت باز می نماید.

فضای مجازی نیز با توجه به اهمیت آن علی الخصوص تاکید ولی امر مسلمین و مستضعفین جهان حضرت امام خامنه ای(اروحنا له الفداء) که اهمیت آن را به اندازه اصل انقلاب اسلامی دانسته اند ازین قاعده مستثنی نیست و حتی می توان بیان داشت که با فراگیر شدن آن و مباحث مرتبط بدان، پرداختن به چنین موضوع حساس و پراهمیت و حیاتی باید به عنوان اولویت کار یک انسان مومن، معتقد و ملتزم قرار گیرد.این امر زمانی حائز اهمیت بیشتری می شود که دشمنان اسلام و مسلمین که خود ایجادکننده، مدیریت،کنترل و هدایت کننده این بستر بوده آنرا یک میدان جنگ دانسته و برای حضور و فعالیت خود یک نقشه راه و پیوست عظیم و حساب شده در عرصه های مختلف امنیتی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی طرح ریزی نموده و براین اساس در پیشبرد اهداف خود اقدام می نمایند.

اگر شخص مسلمان و معتقد نیز صحنه فضای مجازی را میدان قتال ببیند و بر خود وظیفه و تکلیف متصور شود که اینگونه نیز باید باشد، ضمن شناخت کامل باید به  برنامه ریزی دقیق رهنمود و خویشتن را آماده ی حضور در چنین کارزاری نموده و همانند عالمی عامل حربه ها و نقشه های دشمنان را از میان برده و طرح و برنامه خود را پیاده سازد.

همانطور که قرآن کریم می فرماید : (( فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاء الشَّیْطَانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا ))  در عاقبت امر کید و حیله شیطان و جنودش ضعیف است و راه به جایی نخواهد برد بإذن الله (( اللّهَ مُوهِنُ کَیْدِ الْکَافِرِینَ )) و همچنان که  شیطان لعین رجیم گفت: ((قَالَ فَبِعِزَّتِکَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ / إِلَّا عِبَادَکَ مِنْهُمُ الْمُخْلَصِینَ )) ملاک و معیاری است که بدانیم شیطان و جنودش که دشمنان اسلام، مسلمین و مستضعفین می باشند از ضعف ها و رخنه های موجود در ماست که در ما نفوذ و بر ما تسلط و سیطره می یابند، که چنان که هست از ناخالصی ها در میان ماست.در باب فضای مجازی و علی الخصوص بستر اینترنت نیز دشمنان حق و حقیقت بر مبنای نقاط ضعف ماست که به مانند راهزنان قاتل و فاجر چنین شبیخون گسترده ای را به راه انداخته و ضرباتی را به پیکره امنیت، اقتصاد، سیاست، اجتماع و فرهنگ وارد کرده و وارد می کنند. عمده نقاط مشخص و محرض ضعف را باید در عدم عمل به دستورات فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری دانست که مقتدری مظلوم در این میان است و اگر اوامر ایشان توسط سه قوه و نهادهای مرتبط اجرا میشد قطع به یقین امروز ما شاهد جولان دشمن در فضای مجازی نبودیم و آنچه می ماند قدرت نمایی ما در این عرصه بود.لذا واجب می نماید که افراد و آحاد مردم ضمن اطلاع از دستورات مقام معظم رهبری در همه عرصه ها خصوصاً فضای مجازی آن را از مسئولین امر مطالبه نمایند که براستی راه نجات کشور در آنست.

فلذا باید دانست دشمنان تشنه به دین و خون ما از جهالت،خیانت و کم کاری یا بیهوده کاری مسئولین و عوام وخواص است که توفیقاتی کسب می کنند و اگر این نبود امروز ما به مدد پیروی محض و بی چون و چرا از اوامر نجات بخش قرآن کریم، حضرات معصومین(ص) و نائبان بر حق آخرین امام همام حضرت حجت(عج) حضرات امام عظیم الشأن خمینی کبیر(سلام الله علیه) و امام خامنه ای(اروحنه له الفداء) بر قله های نصر با صلابت ایستاده بودیم و می توانستیم با قدرت تاثیر خود را بر فضای مجازی تحمیل نماییم.

ما فدائیان ولایت ضمن اعلام بیعت جانانه با آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی و حضرت امام عظیم الشأن خمینی کبیر(سلام الله علیه) و ولی امر مسلمین و مستضعفین جهان حضرت امام خامنه ای(اروحنا له الفداء)، بیان می داریم راه حل رفع جهالت ها، خیانت ها، کم کاری و بیهوده کاری ها و عدم عمل به وظایف مسئولین و عوام و خواص را در مطالبه حداکثری و امر به معروف و نهی از منکر آنان می دانیم و ضمن مبارزه ی عالمانه، هوشمندانه، مبتکرانه، فعال و موثر در این عرصه خطیر، مطالبه گری را که از دستورات عالی مقام معظم رهبری می باشد به عنوان وظیفه و رسالت خویشتن دانسته و بر آن تاکید می نماییم.

جبهه وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامی


نوشته شده توسط : احمد بهبهانی


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic